Killerpilze Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Killerpilze Fan Turkey

--> TURKEY LOVES KILLERPILZE <--

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

killErPiLzE ... =]

4 posters
YazarMesaj
xx
Admin
Admin
xx

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 9:01 pm

bu röportaj ne zaman yapılmış bilmiyorum ama elimden geldiğince çevirmeye "çalıştım" Very Happy umarım beğenirsiniz...

Rock a olan tutkunuz nerden geliyo?

Jo: Hepimiz müziğe klasik enstürmanlarla başladık. Ben ve Mäx piyano çalıyoduk, Fabi de trompet ve hala çalıyo. Aslında müzikle hep iç içeydik ama rock müziğe olan tutkumuz 5-6 yıl önce Blink 182'le başladı ve hala kendi müziğimizle birlikte sürüyor.

Gruba verdiğiniz isim nerden gelio?

Fabi: İlk grup provamızdan sonra bi pizzacıya gittik ve ben bol mantarlı bi pizza söyledim. Pizza gelirken üstündeki kocaman mantarları görünce onları katile benzettim ve sonra herkes gülmeye başladı. Mantarlar sanki tetiklerini çekmiş, bekliyorlardı. Katil mantarlar, Killerpilze, akılda kalabilecek bi isme benziyodu. Aslında pek de normal olmayabilir ama kesinlikle müziğimizle duyduğumuz neşeyi açıklıyor ve böylece o neşeyi fanlarımıza da aktarabiliyoruz. (kesinlikle ).

Mäx: Mantarlar halüsinojen (sanrıya kapılmaya neden olan bi çeşit ilaç) olabilir ama biz fanlarımıza ilaç değil, müziğimizle o kanatları vermek istiyoruz. =]

Ve okul, onu nasıl ayarlıyosunuz?

Jo: Okula çok önem veriyoruz aslında. Şu anda turnedeyiz, konserler veriyoruz, 5 farklı ülkede albüm çıkardık, doğal olarak çok meşgulüz. Bir yandan da Pazartesi-Cuma okula gitmemiz de bir denge kuruyuor ve ailemizle, arkadaşlarımızla birlikte istediğimiz kadar vakit geçirmemizi engelliyor. Okul, mezun olmak, çok önemli çünkü geleceğin bizi nereye götüreceğini hiçbir zaman bilemeyiz... Devam edebilecek miyiz? Başarılarımız hep bizi gülümsetecek mi? (inşallah... ) Bu yüzden kendimizi sağlama almalıyız.

Mäx: Bu dengeyi kurabilmek gerçekten çok güzel. Zaten tatillerimizin çoğunu müziğimizle geçiriyoruz. Konserler veriyoruz, fanlarımızla görüşüyoruz, CD'lerimizi satıyoruz. Bu çok güzel.

Sizin için sahne ne anlama geliyor?

Mäx: Genellikle sahnede olmak, partiler, rock (dünyada Tanrı'nın bize verdiği en büyük hediye ), fanlarımızla görüşmek, yazdığımız şarkıları söylemek. Biz her zaman fanlarımıza daha yakın olma gereği duyduk, canlı konserler verdik ve bu konserler bizim yaşlarımızdaki grupların verdiği konserlerden çok daha fazlaydı. Ve bu kesinlikle kalpten gelen birşeydi! (vayy bee )

En son tarafından Ptsi Şub. 18, 2008 3:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://killerpilze-turkey.yetkin-forum.com
dkpd

dkpd

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 9:08 pm

çok teşekkürler cnm Very Happy Very Happy Very Happy
kp//slny#

kp//slny#

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 12:19 am

okumadım ama içeriğini biliorum xD aynn saol xD daha önce okumuştum coşuorum cheers
xx
Admin
Admin
xx

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 6:53 pm

Very Happy Very Happy dierinden direk koydum zaten !! lol!
kp//slny#

kp//slny#

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 9:58 pm

cheers xDxD
dkpd

dkpd

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 5:54 pm

olsun cnm ona da bi zmn harcamışsın sonuç olarak Very Happy Very Happy
xx
Admin
Admin
xx

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 8:59 pm

dkpd demiş ki:
olsun cnm ona da bi zmn harcamışsın sonuç olarak Very Happy Very Happy

eheheh killErPiLzE ... =] 529651 Very Happy Very Happy
dkpd

dkpd

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 9:12 pm

Very Happy Very Happy
hAyAlEt

hAyAlEt

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 3:42 pm

vay okula önem vermiyormuşlar bende okula çok deeğr veririm:) süper saol
xx
Admin
Admin
xx

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 1:22 pm

vermiyomuşlar mı??
hayırr önem veriyolarr Very Happy
yanlış yazdın sanırım x]
hAyAlEt

hAyAlEt

killErPiLzE ... =] Empty
MesajKonu: Geri: killErPiLzE ... =]   killErPiLzE ... =] Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 6:26 pm

evet yanlış ben de okula çok önem veririm süper

killErPiLzE ... =]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» killerpilze from France x)
» Invasion der Killerpilze !! ((album))